Versenyző Típus Hely Dátumnövekvő sorrend Napszak Versenyszám Idő Hely. LEN
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:40.48 2 367
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 06:06.57 6 294
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:57.02 3 429
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:10.87 651
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:20.84 2 183
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:17.76 192
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:07.63 303
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:22.50 241
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:17.57 260
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:01.99 1 110
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:12.24 3 86
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:37.34 217
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:00.62 2 152
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:18.07 3 101
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:25.06 435
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:31.27 352
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.36 3 293
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:49.57 5 287
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:19.58 2 176
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:19.84 4 175
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:45.93 3 425
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:02.77 7 318
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:23.89 7 229
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:26.38 8 221
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:21.19 5 238
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:25.37 6 224
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:26.47 618
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:48.42 1 122
Buzás Zsombor (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:52.99 2 93
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:54.38 3 86
Matkovicz Attila (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:52.98 93
Fekete Laura (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:50.75 2 151
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:55.77 3 114
Máté Lili (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:04.05 4 75
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:04.06 3 75
Mojzes Anna (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:48.43 174
Kovács Boglárka (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:50.34 155
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:41.90 3 442
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.73 5 391
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:25.96 604
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:41.03 1 119
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:05.73 434
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:19.15 249
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:21.06 232
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:23.63 2 358
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:35.54 9 282
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:37.95 10 269
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:57.79 3 188
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:32.42 9 407
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.69 16 300
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:40.57 12 348
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:04.61 7 221
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:09.90 8 210
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:00.74 6 244
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:07.34 9 219
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:37.42 1 111
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:58.45 2 62
Buzás Zsombor (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:13.14 3 43
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:01.09 452
Matkovicz Attila (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:33.10 127
Fekete Laura (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:47.68 1 113
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:51.03 2 103
Máté Lili (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:59.17 3 83
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:13.61 3 59
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:08.28 443
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:10.43 404
Kovács Boglárka (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:43.27 128
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 01:35.09 3 228
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 00:37.47 1 254
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 01:24.81 1 231
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 03:36.31 3 198
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-06-01 Délelőtt 02:06.10 58 529
Gálik Krisztián (2005) Országos Kaposvár 2019-06-01 Délelőtt 00:34.44 54 427
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-06-01 Délelőtt 01:03.83 71 475
Gálik Krisztián (2005) Országos Kaposvár 2019-06-01 Délelőtt 09:13.07 20 546
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2019-06-01 Délelőtt 02:28.07 1 626
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2019-06-01 Délután 02:26.57 1 645
Gálik Krisztián (2005) Országos Kaposvár 2019-05-31 Délelőtt 05:05.80
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-05-31 Délelőtt 02:42.05 29 484
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-05-31 Délelőtt 00:59.22 95 497
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2019-05-31 Délelőtt 04:41.18 2 652
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2019-05-31 Délután 16:44.66 2 651
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-05-30 Délelőtt 04:20.43 36 603
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-05-30 Délelőtt 00:29.35 97 446
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-05-29 Délelőtt 16.59.52 18 631
Gálik Krisztián (2005) Országos Kaposvár 2019-05-29 Délelőtt 17:29.25 25 579
Zseni Réka (2010) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 00:43.72 6 237
Nagy Nikoletta (2005) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 05:08.18 1 668
Tapolcsányi Zalán (2007) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 05:59.80 11 311
Gálik Krisztián (2005) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 05:04.17 4 515
Dikácz Bence (2004) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 04:41.26 2 651
Zseni Réka (2010) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 00:38.24 6 239
Dikácz Bence (2004) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 00:26.95 4 469
Tapolcsányi Áron (2009) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 00:37.24 21 177
Nagy Nikoletta (2005) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 02:26.16 1 622
Zseni Réka (2010) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 01:53.18 9 184
Nagy Nikoletta (2005) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 01:24.35 7 446
Tapolcsányi Zalán (2007) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 01:28.42 7 290
Dikácz Bence (2004) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 01:10.34 1 577
Tapolcsányi Áron (2009) Országos Budapest 2019-05-19 Délután 01:40.07 7 200

Oldalak