Versenyző Típus Hely Dátumcsökkenő sorrend Napszak Versenyszám Idő Hely. LEN
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:57.02 3 429
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:10.87 651
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:20.84 2 183
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:17.76 192
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:07.63 303
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:22.50 241
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:17.57 260
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:01.99 1 110
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:12.24 3 86
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:37.34 217
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:00.62 2 152
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:18.07 3 101
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:25.06 435
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:31.27 352
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.36 3 293
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:49.57 5 287
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:19.58 2 176
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:19.84 4 175
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:45.93 3 425
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:02.77 7 318
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:23.89 7 229
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:26.38 8 221
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:21.19 5 238
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:25.37 6 224
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:26.47 618
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:48.42 1 122
Buzás Zsombor (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:52.99 2 93
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:54.38 3 86
Matkovicz Attila (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:52.98 93
Fekete Laura (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:50.75 2 151
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:55.77 3 114
Máté Lili (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:04.05 4 75
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:04.06 3 75
Mojzes Anna (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:48.43 174
Kovács Boglárka (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:50.34 155
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:41.90 3 442
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.73 5 391
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:25.96 604
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:41.03 1 119
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:05.73 434
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:19.15 249
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:21.06 232
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:23.63 2 358
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:35.54 9 282
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:37.95 10 269
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:57.79 3 188
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:32.42 9 407
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.69 16 300
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:40.57 12 348
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:04.61 7 221
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:09.90 8 210
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:00.74 6 244
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:07.34 9 219
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:37.42 1 111
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:58.45 2 62
Buzás Zsombor (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:13.14 3 43
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:01.09 452
Matkovicz Attila (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:33.10 127
Fekete Laura (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:47.68 1 113
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:51.03 2 103
Máté Lili (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:59.17 3 83
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:13.61 3 59
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:08.28 443
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:10.43 404
Kovács Boglárka (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:43.27 128
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 01:35.09 3 228
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 00:37.47 1 254
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 01:24.81 1 231
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 03:36.31 3 198
Rózsavölgyi Donát (2006) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:26.31 1
Galambos Pál (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:31.53 1
Tapolcsányi Zalán (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:38.00 2
Czita Dániel (2008) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:56.41 1
Nagy Szonja (2006) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:23.57 2
Debreceny Dalma (2006) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:32.42 3
Zseni Dóra (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:25.79 1
Kovács-Oláh Nóra (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:40.28 2
Grúber Eszter (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:51.69 3
Vasas Réka (2008) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:57.28 1
Tóth-Békevári Liliána (2008) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 03:06.85 2
Kis Lili (2008) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 03:23.08 3
Tapolcsányi Áron (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:21.77 1
Szabados Bence (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:29.56 4
Burgel Ádám (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:55.81 6
Kusnier Dávid (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:28.56 2
Matkovicz Attila (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:33.81 3
Galambos Szabolcs (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:51.74 5
Náray Ádám (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:52.59 6
Hörömpöli Kata (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:22.32 5
Vincze Lujza (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:23.18 6
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:30.04 7
Zseni Réka (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:23.19 2
Vámosi Hanna (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:39.40 3
Mojzes Anna (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:40.19 4
Kovács Boglárka (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:44.57 5
Rajkai Szófia (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:57.94 6
Tóth-Békevári Filip (2011) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:40.40 1
Buzás Zsombor (2011) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:49.54 3
Vasas Olivér (2011) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:52.65 4
Fekete Laura (2011) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:43.46 1

Oldalak