Versenyző Típus Hely Dátum Napszak Versenyszám Idő Hely.növekvő sorrend LEN
Rózsavölgyi Donát (2006) Megyei Komárom 2015-05-30 Délelőtt 00:46.22
Galambos Pál (2007) Regionális Székesfehérvár 2018-01-27 Délelőtt 02:58.28 247
Dikácz Bence (2004) Regionális Tatabánya 2015-12-05 Délelőtt 01:16.50 312
Bielik Kevin (2002) Országos Párkány 2016-06-12 Délelőtt 02:32.52
Náray Ádám (2010) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt DNS
Vámosi Hanna (2010) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt DNS
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:10.87 651
Mojzes Anna (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:48.43 174
Nagy Lara (2004) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:02.76 318
Budavári Zsófia (2007) Megyei Tatabánya 2017-02-26 Délelőtt 02:12.27 115
Máté Eszter (2004) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 00:30.28 481
Szakál Bence Máté (1993) Regionális Székesfehérvár 2015-01-25 Délután 00:36.84 379
Fenyvesi Botond (2003) Regionális Veszprém 2015-02-28 Délelőtt 01:33.32
Bartalos Áron (2007) Regionális Veszprém 2015-02-28 Délelőtt 01:59.33
Zseni Dóra (2007) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 01:37.22
Orbán Gréta (2002) Regionális Székesfehérvár 2015-04-26 Délelőtt 00:32.63 453
Takács Fábió (2004) Megyei Komárom 2015-05-30 Délelőtt 03:15.02
Debreceny Dalma (2006) Nemzetközi Tatabánya 2015-06-21 Délelőtt 01:47.35 216
Bartalos Anna (2010) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 01:34.06
Sajben Lara Bianka (2006) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 01:35.17 310
Óvári Dániel (2001) Regionális Tatabánya 2015-12-05 Délelőtt 01:10.61 351
Bielik Dárius (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-01-31 Délután 03:30.99 149
Sajben Lara (2006) Nemzetközi Győr 2016-03-04 Délelőtt DQ
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:26.22
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:35.60 202
Kiss Réka (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 00:54.12 125
Óvári Dániel (2001) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 02:27.50 436
Kovács Boglárka (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 00:50.34 155
Völgyi Péter (2005) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:33.45 212
Gálik Krisztián (2005) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 01:28.37 291
Máté Eszter (2004) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 01:06.76 474
Élő Lázár (2006) Regionális Veszprém 2015-02-28 Délelőtt 02:10.65
Nagy Emese (2001) Regionális Veszprém 2015-02-28 Délelőtt 00:38.44
Bielik Kevin (2002) Megyei Komárom 2015-05-30 Délelőtt 04:33.89
Szabó Dávid (2004) Megyei Komárom 2015-05-30 Délelőtt 03:14.92
Bartalos Anna (2010) Országos Székesfehérvár 2017-12-02 Délelőtt 01:29.34 197
Kis Lili (2008) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 01:47.56
Hidvégi Péter (2001) Regionális Szombathely 2015-10-18 Délelőtt 02:44.95
Tapolcsányi Áron (2009) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 03:34.13 210
Kusnier Dávid (2010) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 00:48.84 96
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2015-12-05 Délelőtt 01:19.49 246
Óvári Dániel (2001) Országos Győr 2016-04-16 Délelőtt 00:31.80

Oldalak