Versenyző Típus Hely Dátum Napszak Versenyszám Időnövekvő sorrend Hely. LEN
Rózsavölgyi Déna (2009) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 03:38.58 9 263
Grúber Eszter (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 03:38.13 3 259
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 03:37.82 25 266
Debreceny Dalma (2006) Megyei Komárom 2015-05-30 Délelőtt 03:37.74 4
Hörömpöli Kata (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:37.59 6 194
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:37.55 5 136
Sajben Lara (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:37.12 7 268
Vallo Nataly (2004) Nemzetközi Zsolna 2016-03-19 Délelőtt 03:37.01 8 303
Grúber Eszter (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-16 Délután 03:36.92 7 269
Zseni Réka (2010) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 03:36.77 2
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:36.65 7 270
Tapolcsányi Áron (2009) Nemzetközi Szombathely 2018-06-09 Délelőtt 03:36.57 1 171
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 03:36.31 3 198
Debreceny Dalma (2006) Nemzetközi Budapest 2016-05-13 Délelőtt 03:35.95 9 273
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 03:35.81 2
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2018-01-26 Délelőtt 03:35.69 15 274
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Székesfehérvár 2018-01-26 Délelőtt 03:35.46 14 194
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:35.19 7 276
Zseni Dóra (2007) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 03:34.99 4 276
Zseni Dóra (2007) Országos Budapest 2016-11-19 Délelőtt 03:34.51 3 190
Galambos Pál (2007) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 03:34.33 3 209
Tapolcsányi Áron (2009) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 03:34.13 210
Tóth-Békevári Liliána (2008) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:34.12 4 204
Budavári Boglárka (2003) Regionális Tatabánya 2015-03-28 Délután 03:34.04 3 280
Bartalos Gábor (2007) Regionális Székesfehérvár 2018-01-26 Délelőtt 03:34.04 13 210
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:33.97 12 280
Zseni Réka (2010) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:33.76 2 205
Völgyi Péter (2005) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:33.45 212
Bartalos Gábor (2007) Nemzetközi Szombathely 2018-03-31 Délelőtt 03:33.41 7 210
Grúber Eszter (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-16 Délelőtt 03:33.36 6 283
Rózsavölgyi Déna (2009) Országos Budapest 2019-05-18 Délután 03:33.19 5 283
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2017-11-11 Délelőtt 03:33.08 4 284
Debreceny Dalma (2006) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 03:33.05 18 284
Szabados Bence (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:33.04 3 109
Nagy Lara (2004) Regionális Székesfehérvár 2016-01-31 Délután 03:33.03 27 284
Kovács-Oláh Nóra (2007) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 03:33.01 3 284
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:32.96 1 213
Kovács-Oláh Nóra (2007) Nemzetközi Szombathely 2018-03-31 Délelőtt 03:32.78 8 279
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:32.73 7 201
Grúber Eszter (2007) Nemzetközi Győr 2017-12-15 Délelőtt 03:32.65 21 279
Debreceny Dalma (2006) Országos Budapest 2016-11-19 Délelőtt 03:32.48 10 286
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:32.48 4 209
Hörömpöli Kata (2009) Országos Budapest 2018-05-06 Délelőtt 03:32.47 20 202
Hörömpöli Kata (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:32.21 7 203
Tapolcsányi Áron (2009) Országos Budapest 2019-05-18 Délután 03:32.19 6 215
Nagy Lara (2004) Nemzetközi Tatabánya 2015-06-21 Délután 03:32.09 23 210
Grúber Eszter (2007) Országos Miskolc 2017-07-14 Délelőtt 03:31.99 29 282
Hörömpöli Kata (2009) Nemzetközi Szombathely 2018-06-09 Délelőtt 03:31.88 3 178
Tapolcsányi Áron (2009) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 03:31.70 2 217
KÚKSE (Hörömpöli, Pálinkás, Rózsavölgyi, Bartalos) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 03:31.69 12
Kis Lili (2008) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:31.63 6 205
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:31.58 211
Grúber Eszter (2007) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 03:31.36 5 291
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 03:31.22 2 217
Debreceny Dalma (2006) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 03:31.02 5 286
Bielik Dárius (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-01-31 Délután 03:30.99 149
Grúber Eszter (2007) Regionális Székesfehérvár 2018-01-26 Délelőtt 03:30.88 10 293
Dikácz Bence (2004) Országos Párkány 2017-06-02 Délután 03:30.82 3 431
Debreceny Dalma (2006) Nemzetközi Győr 2016-12-16 Délelőtt 03:30.69 20 294
Dancs Tamás (2005) Megyei Komárom 2015-05-30 Délelőtt 03:30.43 4
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2016-03-05 Délelőtt 03:30.43 1 193
Galambos Pál (2007) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:30.39 2 221
Völgyi Péter (2005) Országos Budapest 2016-11-19 Délelőtt 03:30.37 11 221
Grúber Eszter (2007) Országos Székesfehérvár 2017-12-02 Délután 03:30.35 10 295
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:30.20 6 296
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 03:30.15 27 151
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:29.91 9 217
Zseni Réka (2010) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:29.86 12 217
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2015-12-17 Délután 03:29.84 10 210
Sajben Lara Bianka (2006) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 03:29.72 4 298
Élő Lázár (2006) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délután 03:29.40 30 115
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:29.40 5 218
Vasas Réka (2008) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:29.33 3 218
Vallo Nataly (2004) Nemzetközi Győr 2016-03-04 Délelőtt 03:29.24 7 322
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2017-11-11 Délelőtt 03:29.23 4 225
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:29.07 9 301
Debreceny Dalma (2006) Országos Székesfehérvár 2017-12-02 Délután 03:29.03 15 301
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:29.01 8 301
Kusnier Dávid (2010) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 03:28.86 1
Nagy Lara (2004) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 03:28.68 6 302
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2016-03-05 Délelőtt 03:28.55 1 199
Szabados Bence (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:28.42 2 154
Vincze Lujza (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:28.33 6 215
Nagy Szonja (2006) Nemzetközi Budapest 2016-05-14 Délelőtt 03:28.20 37 215
Rózsavölgyi Déna (2009) Országos Budapest 2018-05-05 Délelőtt 03:28.00 14 223
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:27.90 1 165
Zseni Réka (2010) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt 03:27.86 5 223
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:27.86 5 216
Grúber Eszter (2007) Megyei Komárom 2018-05-26 Délelőtt 03:27.71 1 306
Gálik Krisztián (2005) Nemzetközi Tatabánya 2015-06-21 Délelőtt 03:27.60 4 230
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2015-12-17 Délelőtt 03:27.35 10 218
Rózsavölgyi Déna (2009) Nemzetközi Szombathely 2018-03-31 Délelőtt 03:27.33 4 225
Bartalos Anna (2010) Nemzetközi Győr 2018-03-01 Délután 03:27.18 5 214
Bartalos Anna (2010) Nemzetközi Győr 2018-03-01 Délelőtt 03:26.70 8 216
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 03:26.64 5 220
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:26.38 8 221
Budavári Boglárka (2003) Regionális Tatabánya 2015-12-05 Délelőtt 03:26.33 8 313
Szabados Bence (2009) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt 03:26.26 23 120
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2015-12-05 Délelőtt 03:26.06 4 222
Debreceny Dalma (2006) Regionális Szombathely 2015-02-21 Délelután 03:25.81 2 230

Oldalak