Versenyző Típus Hely Dátum Napszaknövekvő sorrend Versenyszám Idő Hely. LEN
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 00:49.19 1
KÚKSE (Tóth-Békevári Filip - Hörömpöli Kata - Czita Dániel - Grúber Eszter ) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 02:34.85 6 234
Bartalos Gábor (2007) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:55.53 4
Szabados Bence (2009) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:50.92 3 121
Pálinkás Dorottya (2008) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:03.06 7
Zseni Dóra (2007) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 02:56.96 1 350
Gálik Krisztián (2005) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 00:37.13
Kovács Boglárka (2010) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 01:59.28 7 115
Máté Eszter (2004) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:20.12 4
Czita Dániel (2008) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:41.56 1 189
Czita Dániel (2008) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 00:55.46 3
Vasas Olivér (2011) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 01:02.72 4 76
Kocsis Nóra (2010) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:12.55 3
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:09.16 5 213
Máté Eszter (2004) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délelőtt 04:58.55 5 513
Ambláczky Ákos (2011) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 01:01.03 6 40
Vasas Réka (2008) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:29.33 3 218
Zseni Dóra (2007) Országos Hódmezővásárhely 2016-06-24 Délelőtt 01:21.69 25 259
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 03:07.36 3 311
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:55.02 2 118
Zseni Dóra (2007) Regionális Budapest 2019-04-06 Délelőtt 02:52.49 8 366
Nagy Fruzsina (2006) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:58.03 9 135
Debreceny Dalma (2006) Országos Győr 2019-04-14 Délelőtt 00:32.12 16 403
Czita Dániel (2008) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:56.81 1 103
Kovács Boglárka (2010) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt 00:49.74 18 161
Takács Fábió (2004) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 01:17.44 1 379
Galambos Szabolcs (2010) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt 00:48.55 37 80
Élő Lázár (2006) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:41.24 3 130
Zseni Réka (2010) Országos Székesfehérvár 2019-04-27 Délelőtt 01:36.01 6 221
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2016-06-26 Délelőtt 09:41.20 1 470
Dikácz Bence (2004) Országos Székesfehérvár 2019-04-28 Délelőtt 04:41.62 1 649
Debreceny Dalma (2006) Országos Budapest 2016-07-21 Délelőtt 01:38.40 42 279
Máté Eszter (2004) Országos Miskolc 2016-07-30 Délelőtt 05:02.16 24 490
Gálik Krisztián (2005) Országos Győr 2019-04-26 Délelőtt 02:45.49 9 448
Sajben Lara Bianka (2006) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délelőtt 00:50.66 12 197
Fekete Laura (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:43.39 3
Bielik Dárius (2007) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délelőtt 00:45.77 8 144
Rajkai Szófia (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:55.38 11
Vincze Lujza (2009) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délelőtt 00:59.73 24 92
Fekete Laura (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:59.06 6
Vasas Réka (2008) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:49.68 8
Vincze Lujza (2009) Országos Budapest 2019-05-18 Délelőtt 01:33.71 19 238
Czita Dániel (2008) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:44.44 2 95
Dikácz Bence (2004) Országos Budapest 2019-05-19 Délelőtt 01:10.34 1 577
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:49.54 6 103
Takács Fábió (2004) Országos Kaposvár 2019-06-01 Délelőtt 02:06.10 58 529
Fáy András (2007) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:56.56 6 63
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:17.57 260
Pálinkás Dorottya (2008) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:55.11 7 101
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:21.19 5 238
Bartalos Áron (2007) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:48.15 1 144
Kusnier Dávid (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:41.03 1 119
Grúber Eszter (2007) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:51.67 3 173
Vasas Olivér (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:58.45 2 62
Galambos Pál (2007) Megyei Esztergom 2016-09-10 Délelőtt 00:42.44 1 135
Galambos Pál (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 02:31.53 1
Dikácz Bence (2004) Regionális Trencsén 2016-09-25 Délelőtt 01:05.15 6 328
Galambos Szabolcs (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:51.74 5
Dikácz Bence (2004) Regionális Cilistov 2016-10-22 Délelőtt 00:36.56 2 329
Gyimesi Vivien (2011) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:09.88 6
Tapolcsányi Áron (2009) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:42.52 1
Galambos Pál (2007) Nemzetközi Kecskemét 2016-10-22 Délelőtt 01:34.10 21
Fekete Laura (2011) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:57.02 2
Galambos Pál (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:36.31 2
Matkovicz Attila (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:53.77 4
Kusnier Dávid (2010) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:24.97 2
Kovács-Oláh Nóra (2007) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 01:33.90 4
Sajben Lara (2006) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:45.66 8
Vámosi Hanna (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:50.56 4
Bartalos Gábor (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:49.68 2
Kusnier Dávid (2010) Országos Miskolc 2019-06-28 Délelőtt 03:10.85 16 201
Völgyi Péter (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 01:26.59 3
Kovács Boglárka (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:55.23 3
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Voecklabruck 2016-11-13 Délelőtt 01:12.34 3 343
Vincze Lujza (2009) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:57.57 2
Nagy Szonja (2006) Országos Budapest 2016-11-19 Délelőtt 03:25.55 18 223
Kis Lili (2008) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:54.46 4
Dikácz Bence (2004) Országos Alsókubin 2016-11-26 Délelőtt 01:18.22 2 359
Schmelhaus Emma (2011) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:47.08 2
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 06:01.44 8 289
Grúber Eszter (2007) Országos Győr 2019-06-17 Délelőtt 01:31.62 71 342
Máté Eszter (2004) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 04:52.96 1 543
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Baku 2019-07-26 Délelőtt 04:40.62 18
Gálik Krisztián (2005) Nemzetközi Győr 2016-12-15 Délelőtt 00:39.31 4 312
Zseni Dóra (2007) Országos Kecskemét 2019-06-19 Délelőtt 10:20.71 32
Nagy Lara (2004) Nemzetközi Győr 2016-12-16 Délelőtt 00:37.17 37 306
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:49.78 13 214
Grúber Eszter (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-16 Délelőtt 03:33.36 6 283
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:33.20 8 250
Debreceny Dalma (2006) Nemzetközi Győr 2016-12-17 Délelőtt 01:40.50 29 263
Gálik Krisztián (2005) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 00:33.39 1
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Győr 2016-12-14 Délelőtt 04:18.20 14 450
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:12.86 14
Buzás Zsombor (2011) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:50.79 4
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 01:01.95 17 58
Burgel Ádám (2009) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:43.78 12
Zseni Réka (2010) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:49.28 3 111
Mojzes Anna (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:46.00 9
Gálik Krisztián (2005) Regionális Székesfehérvár 2017-01-29 Délelőtt 00:38.72 326
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:40.53 2

Oldalak