Versenyző Típuscsökkenő sorrend Hely Dátum Napszak Versenyszám Idő Hely. LEN
Dikácz Bence (2004) Regionális Százhalombatta 2019-02-17 Délután 00:32.78 2
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délelőtt 01:21.20 8 306
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délután 01:09.45 2 308
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:42.04 2 112
Vasas Olivér (2011) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:59.04 4 56
Rajkai Szófia (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 01:04.95 6 87
Kiss Réka (2009) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:57.89 12 87
Óvári Dániel (2001) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délelőtt 04:35.42 510
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 03:26.64 5 220
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 03:55.71 2 205
Kis Lili (2008) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:54.12 10 125
Gálik Krisztián (2005) Regionális Budapest 2019-04-06 Délelőtt 00:28.98 23 377
Takács Fábió (2004) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 01:20.66 1 267
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:52.64 5 130
Bielik Dárius (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:46.43 2 112
Gálik Krisztián (2005) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:32.47 1 268
Mojzes Anna (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:47.11 12
Mojzes Anna (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:48.54 3
Rajkai Szófia (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 01:02.59 12
Czita Dániel (2008) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:49.66 8
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:07.63 303
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:23.89 7 229
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:48.73 5 391
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:07.34 9 219
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 03:36.31 3 198
Takács Fábió (2004) Regionális Budapest 2016-10-15 Délelőtt 10:09.14 13 408
Gálik Krisztián (2005) Regionális Érsekújvár 2016-10-23 Délelőtt 05:05.30 1 336
Völgyi Péter (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:35.69 3
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:49.03 5
Vallo Nataly (2004) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:40.47 4
Dancs Tamás (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:48.60 5
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 01:05.08 8
Mojzes Anna (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:48.61 1
Kis Lili (2008) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:53.91 4
Náray Ádám (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:59.49 3
Rajkai Szófia (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:50.49 5
Sajben Lara (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:37.12 7 268
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 04:53.55 4 421
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:36.65 20 385
Zseni Dóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:40.64 8 295
Galambos Pál (2007) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:17.40 12
Galambos Pál (2007) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:08.53 11
Üveg Dániel (2013) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:32.92 5
Czita Dániel (2008) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:48.65 14 120
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:34.67 1
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:45.67 15 140
Kovács Boglárka (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:40.86 6
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 01:43.15 21 160
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:43.27 9
Náray Ádám (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:55.40 11
Galambos Pál (2007) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 01:21.78 4
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 04:50.45 1 390
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 00:45.64 2 169
Takács Fábió (2004) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 00:59.52 8 430
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 00:48.46 5 96
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:48.46 12
Vasas Réka (2008) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 01:34.20 4 194
Simon Szilárd (2009) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 01:00.87 8
Takács Fábió (2004) Regionális Budapest 2019-11-16 Délelőtt 01:15.13 8 474
Vörös Cintia (2010) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:43.45 7
Takács Fábió (2004) Regionális Budapest 2019-11-17 Délelőtt 01:00.93 3 546
Nagy Szonja (2006) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:35.29 5
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:51.77 6
Dancs Tamás (2005) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt DNS
Vajda Zselyke (2012) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 01:29.22 11
Burgel Ádám (2009) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:49.08 6
Náray Ádám (2010) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:55.37 6
Grúber Eszter (2007) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 00:47.26 2 242
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 01:33.95 5
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 00:36.59 9 186
Zseni Dóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-12-01 Délelőtt 01:11.72 382
Nagy Lara (2004) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 01:18.72 11 289
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 02:40.96 5 336
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 03:19.60 14 252
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 03:06.17 6 319
Bartalos Gábor (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:43.47 15 101
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 02:34.90 15 285
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:46.90 10 121
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 01:57.83 4 86
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:41.47 4 238
Fáy András (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 01:03.55 16 62
Nagy Szonja (2006) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 01:25.59 1 307
Rajkai Szófia (2010) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:27.53 5
Vincze Lujza (2009) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:46.47 4
Zseni Réka (2010) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:25.88 2
Fáy András (2007) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:51.39 8
Nagy Lara (2004) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:38.84 2
Völgyi Péter (2005) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:47.26 2
Czita Dániel (2008) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:48.37 1
Galambos Pál (2007) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 01:33.85 2
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 01:05.66 364
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:10.01 5 283
Bielik Dárius (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:36.44 6 188
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 03:11.28 6 211
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:36.49 5 300
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 01:34.02 2 207
Bielik Kevin (2002) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:32.68 2 528
Zseni Réka (2010) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:20.31 2
Kalmár Kende (2011) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:33.10 2
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:52.57 5

Oldalak