Versenyző Típuscsökkenő sorrend Hely Dátum Napszak Versenyszám Idő Hely. LEN
Matkovicz Attila (2010) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:58.22 5 81
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:37.23 7 243
Czita Dániel (2008) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:47.21 1 153
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 01:15.64 8
Zseni Dóra (2007) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 02:56.56 3
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:55.92 7
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 02:49.54 2 287
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:53.09 7
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:17.15 4 359
Bartalos Gábor (2007) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:49.69 2
Vincze Lujza (2009) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 01:28.05 8 206
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:31.87
Nagy Lara (2004) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:45.53 4
Nagy Lara (2004) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 01:26.40 2
Gálik Krisztián (2005) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délután 02:33.34 6 294
Grúber Eszter (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délelőtt 00:49.58 9 217
Zseni Dóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délután 03:19.33 8 253
Czita Dániel (2008) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:52.48 4 127
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:37.43 278
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délelőtt 01:14.54 1 415
Vörös Cintia (2010) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délelőtt 00:52.29 3 179
Vincze Lujza (2009) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délután 00:46.85 12 141
Vörös Cintia (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:42.86 2 159
Mojzes Anna (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:49.52 1 139
Czita Dániel (2008) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:36.27 3 175
Grúber Eszter (2007) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:42.41 2 313
Gálik Krisztián (2005) Regionális Budapest 2016-06-04 Délelőtt 02:55.18 8 276
Völgyi Péter (2005) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délelőtt 01:19.90 202
Völgyi Péter (2005) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 01:28.54 201
Dikácz Bence (2004) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 02:27.29 2 641
Bartalos Anna (2010) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:56.46 3 110
Zseni Dóra (2007) Regionális Budapest 2019-04-06 Délelőtt 02:30.99 23 418
Grúber Eszter (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:51.65 2 192
Szabados Bence (2009) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 01:02.73 1 76
Gálik Krisztián (2005) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 01:24.79 289
Galambos Pál (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:39.21 1 152
Máté Lili (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:47.19 5
Fekete Laura (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:49.20 1
Máté Lili (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 01:03.13 8
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:53.41 11
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:01.99 1 110
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:25.37 6 224
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:05.73 434
Buzás Zsombor (2011) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:13.14 3 43
Dikácz Bence (2004) Regionális Trencsén 2016-09-24 Délelőtt 02.19.22 4 363
Gálik Krisztián (2005) Regionális Érsekújvár 2016-10-22 Délelőtt 00:32.18 2 249
Dikácz Bence (2004) Regionális Cilistov 2016-10-23 Délután 09:43.02 3 439
Bartalos Gábor (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:39.81 13
Vizi Gergő (2010) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:31.22 8
Zseni Dóra (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:44.28 4
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:52.06 5
Dancs Tamás (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 01:32.75 5
Rajkai Szófia (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:55.74 4
Vörös Cintia (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:49.09 1
Vincze Lujza (2009) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:45.55 1
Máté Lili (2011) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:53.60 5
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 06:06.86 9 277
Galambos Pál (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:33.28 3 306
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:29.74 17 349
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:25.89 14
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:03.69 5
Vasas Olivér (2011) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:51.62 5
Kusnier Dávid (2010) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:54.27 4 86
Kusnier Dávid (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:38.67 5
KÚKSE (Hörömpöli, Pálinkás, Rózsavölgyi, Bartalos) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 03:31.69 12
Rajkai Szófia (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:47.14 10
Gálik Krisztián (2005) Regionális Székesfehérvár 2017-01-29 Délelőtt 02:51.84 19 276
Vincze Lujza (2009) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:41.80 3
Zseni Dóra (2007) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:43.40 7
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 01:21.51 7
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 01:29.80 7 230
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 01:24.85 2 216
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 02:49.93 5 368
Kis Lili (2008) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 01:53.65 11 165
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:49.02 10
Vincze Lujza (2009) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 01:40.82 6 158
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:51.50 6
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Budapest 2019-11-16 Délután 02:52.01 10 272
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 01:00.24 9
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Budapest 2019-11-17 Délután 02:48.07 4 434
Grúber Eszter (2007) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:43.04 13
Üveg Dániel (2013) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:28.36 2
Kocsis Ákos (2007) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 01:05.59 22
Matkovicz Attila (2010) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:40.00 6
Matkovicz Attila (2010) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:52.67 13
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:51.78 6
Bartalos Gábor (2007) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 00:49.71 7 150
Dikácz Bence (2004) Regionális Székesfehérvár 2019-12-01 Délelőtt 16:48.23 2 652
Debreceny Dalma (2006) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 01:38.79 5 276
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 02:49.53 15 304
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 01:22.55 13 250
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 03:01.76 9 323
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 03:49.34 10 228
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:46.71 1 82
Szabados Bence (2009) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 03:16.99 10 138
Kocsis Nóra (2010) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:25.93 3 126
Grúber Eszter (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:49.50 5 139
Szabados Bence (2009) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 01:03.31 6 63
Zseni Dóra (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 01:28.71 275
Szabados Bence (2009) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:47.47 4

Oldalak