Versenyző Típusnövekvő sorrend Hely Dátum Napszak Versenyszám Idő Hely. LEN
Gálik Krisztián (2005) Regionális Érsekújvár 2018-04-18 Délelőtt 01:11.32 3 306
Grúber Eszter (2007) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:53.99 10 92
Grúber Eszter (2007) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:40.33 8 203
Czita Dániel (2008) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:46.20 6 140
Vörös Cintia (2010) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:55.06 5 118
Debreceny Dalma (2006) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:44.37 3 293
Vallo Nataly (2004) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 03:12.15 2 282
Bielik Kevin (2002) Regionális Győr 2018-06-23 Délelőtt 00:56.85 3 561
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Győr 2018-06-23 Délelőtt 01:33.97 5 242
Zseni Dóra (2007) Regionális Győr 2018-06-23 Délelőtt 02:47.01 4 403
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 02:51.59 9 285
Szabados Bence (2009) Regionális Székesfehérvár 2016-01-30 Délelőtt 01:07.26 9 30
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:59.13 5 201
Fenyvesi Botond (2003) Regionális Székesfehérvár 2016-01-31 Délelőtt 20:25.03 33 363
Nagy Lara (2004) Regionális Székesfehérvár 2016-01-31 Délután 03:12.65 29 271
Kusnier Dávid (2010) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:40.01 2 130
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2016-02-27 Délután 02:45.12 2 424
Varga Nóra (2012) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:37.35 6 42
Máté Lili (2011) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 01:04.29 7 63
Máté Eszter (2004) Regionális Győr 2016-03-05 Délután 00:31.93 2 410
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:37.15 1 163
Kis Lili (2008) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:45.48 7 180
Vasas Réka (2008) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 01:34.91 4 225
Galambos Pál (2007) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 02:52.25 6
Zseni Réka (2010) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:29.86 12 217
Czita Dániel (2008) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:51.19 3
Zseni Réka (2010) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 01:45.32 15 168
Kocsis Nóra (2010) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:31.78 8
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 05:48.76 4 322
Nagy Lara (2004) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:41.19 3
Debreceny Dalma (2006) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:46.28 3
Zseni Dóra (2007) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 01:33.94 1
Zseni Dóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délelőtt 00:44.71 17 221
Nagy Szonja (2006) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délután 01:37.76 45 210
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:35.60 202
Vincze Lujza (2009) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:45.18 2 158
Takács Fábió (2004) Regionális Százhalombatta 2019-02-17 Délután 01:08.24 1
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délelőtt 01:21.31 5 365
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délután 01:09.86 4 413
Náray Ádám (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:48.89 16 71
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:49.03 1 98
Vörös Cintia (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:49.52 1 196
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:45.83 3 176
Nagy Lara (2004) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 03:14.95 25 262
Takács Fábió (2004) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 00:28.62 389
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:54.04 10 125
Gálik Krisztián (2005) Regionális Budapest 2019-04-06 Délelőtt 00:33.45 17 371
Vizi Gergő (2010) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 01:14.75 5 33
Bartalos Gábor (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:50.69 3 145
Galambos Pál (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:44.09 1 131
Bartalos Anna (2010) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:59.99 5 61
Kovács Boglárka (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:45.43 10
Kalmár Kende (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:56.73 7
Mojzes Anna (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 01:00.31 9
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:43.55 2
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:17.76 192
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:02.77 7 318
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:41.90 3 442
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:00.74 6 244
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-06-08 Délelőtt 01:24.81 1 231
Gálik Krisztián (2005) Regionális Budapest 2016-10-15 Délelőtt 10:42.35 27 348
Dikácz Bence (2004) Regionális Cilistov 2016-10-23 Délelőtt 05:11.59 1 431
Dancs Tamás (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:35.47 2
Kis Lili (2008) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:54.65 15
Szabados Bence (2009) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:55.93 1
Völgyi Péter (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:45.87 4
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 01:07.28 17
Vincze Lujza (2009) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:44.46 2
Ambláczky Ákos (2011) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 01:00.36 2
Matkovicz Attila (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:54.40 2
Kovács Boglárka (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:50.07 4
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:30.20 6 296
Gálik Krisztián (2005) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 05:05.77 2 372
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:40.77 2 279
Galambos Pál (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:35.63 2 307
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:15.43 8
Nagy Szonja (2006) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 00:36.45 13
Szabó Bíbor (2012) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 01:24.12 14
Zseni Réka (2010) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 01:05.23 4 95
Vajda Zselyke (2012) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 01:26.80 8
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:45.13 12 145
Zseni Réka (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:38.44 3
Zseni Dóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 01:34.41 8 209
Vasas Réka (2008) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:41.98 7
Vizi Gergő (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:54.42 7
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 01:26.42 4
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 05:24.92 13 278
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 00:53.91 6 102
Vizi Gergő (2010) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 01:45.14 17 78
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 00:33.59 446
Kis Lili (2008) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:47.47 11
Matkovicz Attila (2010) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 00:42.56 9 107
Szabados Bence (2009) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:54.37 6
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Budapest 2019-11-16 Délelőtt 01:38.36 10 211
Rajkai Szófia (2010) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:37.47 5
Nagy Nikoletta (2005) Regionális Budapest 2019-11-17 Délelőtt 02:27.65 1 623
Nagy Lara (2004) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:33.92 2
Fekete Laura (2011) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:39.50 1
Völgyi Péter (2005) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:45.61 4
Varga Nóra (2012) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 01:21.35 10

Oldalak