Versenyző Típus Hely Dátum Napszaknövekvő sorrend Versenyszám Idő Hely. LEN
Zseni Réka (2010) Megyei Komárom 2019-06-16 Délelőtt 00:46.11 2
Dancs Tamás (2005) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:48.60 5
Kusnier Dávid (2010) Országos Miskolc 2019-06-28 Délelőtt 00:42.10 25 148
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 01:05.08 8
Mojzes Anna (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:48.61 1
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Voecklabruck 2016-11-13 Délelőtt 01:13.45 4 286
Kis Lili (2008) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:53.91 4
Nagy Lara (2004) Országos Budapest 2016-11-19 Délelőtt 02:58.67 9 340
Náray Ádám (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:59.49 3
Rajkai Szófia (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:50.49 5
Sajben Lara (2006) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 03:37.12 7 268
Nagy Szonja (2006) Országos Győr 2019-06-17 Délelőtt 02:43.36 23 414
Takács Fábió (2004) Regionális Tatabánya 2016-12-03 Délelőtt 04:53.55 4 421
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Baku 2019-07-25 Délelőtt 01:09.85 25
Rózsavölgyi Déna (2009) Nemzetközi Győr 2016-12-15 Délelőtt 00:57.15 16 141
Nagy Nikoletta (2005) Országos Kecskemét 2019-06-19 Délelőtt 02:23.13 9
Takács Fábió (2004) Nemzetközi Győr 2016-12-15 Délelőtt 02:23.81 53 356
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:36.65 20 385
Sajben Lara Bianka (2006) Nemzetközi Győr 2016-12-16 Délelőtt 03:38.95 22 262
Zseni Dóra (2007) Regionális Székesfehérvár 2019-09-28 Délelőtt 00:40.64 8 295
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-17 Délelőtt 03:21.33 2 230
Galambos Pál (2007) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:17.40 12
Galambos Pál (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-17 Délelőtt 01:20.16 15 200
Galambos Pál (2007) Regionális Százhalombatta 2019-10-19 Délelőtt 01:08.53 11
Üveg Dániel (2013) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:32.92 5
Czita Dániel (2008) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:48.65 14 120
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:34.67 1
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 00:45.67 15 140
Kovács Boglárka (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:40.86 6
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Székesfehérvár 2017-01-28 Délelőtt 01:43.15 21 160
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:43.27 9
Debreceny Dalma (2006) Nemzetközi Százhalombatta 2017-02-18 Délelőtt 00:42.44 18 259
Náray Ádám (2010) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 00:55.40 11
Kovács-Oláh Nóra (2007) Nemzetközi Százhalombatta 2017-02-18 Délelőtt 00:45.37 15 143
Galambos Pál (2007) Regionális Pápa 2019-10-26 Délelőtt 01:21.78 4
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Győr 2019-11-02 Délelőtt 00:30.93 22 544
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 04:50.45 1 390
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Tatabánya 2017-02-26 Délelőtt 00:42.52 2 173
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délelőtt 00:45.64 2 169
Hörömpöli Kata (2009) Megyei Tatabánya 2017-02-26 Délelőtt 01:07.17 9 87
Vincze Lujza (2009) Megyei Tatabánya 2017-02-26 Délelőtt 00:51.21 3 147
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:43.01 2
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 01:06.31 10
Szabados Bence (2009) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 01:00.82 5
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:35.94 7
Varga Nóra (2012) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 01:00.11 8
Bartalos Áron (2007) Regionális Veszprém 2017-03-11 Délelőtt 00:48.19 2
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:34.68 1
Náray Ádám (2010) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:46.27 6
Matkovicz Attila (2010) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 00:56.28 8
Bartalos Anna (2010) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 00:57.09 15 137
Vincze Lujza (2009) Regionális Veszprém 2019-11-23 Délelőtt 01:34.38 6
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 00:48.05 20 82
Gálik Krisztián (2005) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 02:26.12 476
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 01:18.60 6 290
Kis Lili (2008) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 03:38.67 11 185
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2017-04-01 Délelőtt 03:11.58 6 285
Szabados Bence (2009) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 03:52.64 8 163
Fáy András (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:45.46 17 89
Galambos Pál (2007) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 02:28.70 9 322
Bartalos Anna (2010) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:22.78 1 185
Vámosi Hanna (2010) Regionális Tatabánya 2019-12-08 Délelőtt 01:37.73 151
Zseni Dóra (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 00:43.35 1 208
Hörömpöli Kata (2009) Nemzetközi Győr 2019-12-20 Délelőtt 00:42.86 32 185
Kocsis Ákos (2007) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 01:04.81 17 59
Hörömpöli Kata (2009) Nemzetközi Győr 2019-12-21 Délelőtt 00:39.26 16 327
Debreceny Dalma (2006) Regionális Pápa 2017-04-22 Délelőtt 01:26.16 2 301
Zseni Réka (2010) Nemzetközi Győr 2019-12-21 Délelőtt 01:23.95 47 233
Rózsavölgyi Déna (2009) Országos Székesfehérvár 2017-04-29 Délelőtt 00:52.13 8 186
Tapolcsányi Áron (2009) Országos Székesfehérvár 2017-04-29 Délelőtt 00:57.56 26 72
Kovács-Oláh Nóra (2007) Országos Székesfehérvár 2017-04-29 Délelőtt 03:12.09 35 203
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Pozsony 2017-05-05 Délelőtt 01:11.84 9 333
Máté Lili (2011) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:33.84 7
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:47.00 5
Rajkai Szófia (2010) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:26.63 3
Völgyi Péter (2005) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:39.60 1
Matkovicz Attila (2010) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:37.19 1
Dancs Tamás (2005) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:49.04 3
Galambos Pál (2007) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:39.13 1
Bartalos Gábor (2007) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 01:34.72 4
Dikácz Bence (2004) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 02:17.72 406
Kis Lili (2008) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:51.83 6 100
Rajkai Szófia (2010) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:03.51 5 52
Fáy András (2007) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 02:14.71 6 82
Hörömpöli Kata (2009) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:02.63 6 107
Máté Eszter (2004) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:17.51 2 378
Bartalos Gábor (2007) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:37.69 3 150
Matkovicz Attila (2010) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:10.72 4 39
Máté Lili (2011) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:13.53 7 49
Debreceny Dalma (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:07.62 14 303
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 03:14.55 6 264
Bielik Dárius (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:47.30 2 174
Grúber Eszter (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:50.05 9 116
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 03:05.83 1 281
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 01:15.45 1 328
Bielik Kevin (2002) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:28.24 5 501
Takács Fábió (2004) Országos Győr 2017-06-23 Délelőtt 01:04.91 142 377
Rajkai Szófia (2010) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:27.22 4
Bartalos Anna (2010) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:22.35 1
Sági-Suri Emma (2009) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 01:02.77 13

Oldalak