Versenyző Típus Hely Dátum Napszaknövekvő sorrend Versenyszám Idő Hely. LEN
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Pozsony 2017-05-05 Délelőtt 00:36.63 10 375
Kocsis Nóra (2010) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:21.90 3
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:44.85 3
Bartalos Anna (2010) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:22.57 1
Kocsis Ákos (2007) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:50.03 7
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 00:43.68 5
Kocsis Ákos (2007) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 01:06.41 9
Szabados Bence (2009) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 01:09.72 3
Czita Dániel (2008) Regionális Dorog 2017-05-06 Délelőtt 01:42.81 1
Dancs Tamás (2005) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 02:53.82 3 202
Grúber Eszter (2007) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:28.12 5 206
Zseni Réka (2010) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 00:46.03 2 137
Bartalos Gábor (2007) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:47.94 3 159
Rózsavölgyi Déna (2009) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 00:52.50 1 186
Bartalos Gábor (2007) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:40.42 3 122
Dancs Tamás (2005) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:32.59 4 176
Kusnier Dávid (2010) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 00:51.40 1 102
Laczkó Liza (2010) Megyei Komárom 2017-05-20 Délelőtt 01:05.05 4 71
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 01:35.66 161
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2017-06-03 Délelőtt 01:41.22 1 189
Bielik Dárius (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 01:44.70 4 169
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 03:07.48 6 212
Nagy Lara (2004) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 02:58.64 9 351
Zseni Dóra (2007) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 02:43.66 2 328
Bielik Kevin (2002) Regionális Szombathely 2017-06-10 Délelőtt 00:59.02 5 502
Óvári Dániel (2001) Országos Győr 2017-06-23 Délelőtt 00:58.90 76 505
Bartalos Anna (2010) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:19.07 1
Vizi Gergő (2010) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:28.68 6
Vincze Lujza (2009) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:51.67 2
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:59.69 1
Debreceny Dalma (2006) Regionális Veszprém 2017-06-18 Délelőtt 00:40.90 3
Vörös Cintia (2010) Regionális Esztergom 2017-06-25 Délelőtt 00:58.61 3
Fáy András (2007) Regionális Esztergom 2017-06-25 Délelőtt 00:54.07 4
Zseni Réka (2010) Regionális Esztergom 2017-06-25 Délelőtt 01:00.19 2
Galambos Pál (2007) Regionális Esztergom 2017-06-25 Délelőtt 00:51.30 3
Galambos Pál (2007) Regionális Esztergom 2017-06-25 Délelőtt 00:37.47 1
Nagy Szonja (2006) Regionális Esztergom 2017-06-25 Délelőtt 00:34.06 2
Nagy Szonja (2006) Országos Miskolc 2017-07-12 Délelőtt 01:24.62 56 324
Gálik Krisztián (2005) Országos Miskolc 2017-07-14 Délelőtt 18:50.56 7 457
Zseni Réka (2010) Nemzetközi Párkány 2017-08-26 Délelőtt 01:03.23 20 101
Nagy Szonja (2006) Nemzetközi Párkány 2017-08-26 Délelőtt 01:24.49 3 285
Rózsavölgyi Déna (2009) Nemzetközi Párkány 2017-08-26 Délelőtt 00:43.42 6 163
Bielik Kevin (2002) Regionális Győr 2017-10-14 Délelőtt 02:37.18 2 531
Dikácz Bence (2004) Regionális Győr 2017-10-14 Délelőtt 01:14.27 4 342
Gálik Krisztián (2005) Regionális Győr 2017-10-14 Délelőtt 02:27.67 2 329
Dikácz Bence (2004) Regionális Samorin 2017-10-21 Délelőtt 02:26.00 3
Szabados Bence (2009) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:44.96 6
Hörömpöli Kata (2009) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:40.46 1
Szabados Bence (2009) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:50.07 4
Pálinkás Dorottya (2008) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:50.42 7
Rózsavölgyi Donát (2006) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:41.50 1
Grúber Eszter (2007) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:48.94 3
Rózsavölgyi Donát (2006) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:38.96 3
Szentirmay Bíborka (2009) Megyei Esztergom 2017-10-21 Délelőtt 0:50.97 2
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2017-10-28 Délelőtt 01:29.39 12 196
Dikácz Bence (2004) Regionális Szombathely 2017-10-28 Délelőtt 01:19.76 3 382
Nagy Szonja (2006) Regionális Győr 2017-11-11 Délelőtt 01:35.15 2 310
Takács Fábió (2004) Regionális Győr 2017-11-11 Délelőtt 01:04.08 6 392
Szabados Bence (2009) Regionális Tatabánya 2017-11-11 Délelőtt 01:49.60 4 106
Matkovicz Attila (2010) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:58.50 13 41
Páczer Dorka (2011) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:31.41 9 70
Vincze Lujza (2009) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:46.50 2 168
Simon Szilárd (2009) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 01:07.35 16 52
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 01:34.27 3 229
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2017-11-25 Délelőtt 02:22.13 10 502
Kusnier Dávid (2010) Országos Székesfehérvár 2017-12-02 Délelőtt 00:49.39 8 115
Zseni Réka (2010) Országos Székesfehérvár 2017-12-02 Délelőtt 01:37.63 151
Gálik Krisztián (2005) Nemzetközi Győr 2017-12-15 Délelőtt 00:33.28 30 306
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2017-12-15 Délelőtt 05:27.16 377
Zseni Réka (2010) Országos Budapest 2017-12-16 Délelőtt 00:44.89 9 147
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Győr 2018-02-28 Délután 09:51.66 10 550
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2018-02-28 Délután 10:36.00 1 442
Gálik Krisztián (2005) Országos Békéscsaba 2018-05-12 Délután 36:32.26 7
Bielik Kevin (2002) Országos Zsolna 2018-05-25 Délután 02:06.79 5 520
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2016-02-05 Délután 02:20.39 1 383
Élő Lázár (2006) Nemzetközi Százhalombatta 2016-02-13 Délután 01:42.06 8
Grúber Eszter (2007) Nemzetközi Százhalombatta 2016-02-13 Délután 00:50.00 2 211
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2016-02-27 Délután 19:48.19 1 486
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Zsolna 2016-03-19 Délután 01:15.79 3 402
Dikácz Bence (2004) Országos Érsekújvár 2016-04-02 Délután 05:25.10 1 394
Bielik Kevin (2002) Országos Pozsony 2018-12-16 Délután 00:58.47 2 556
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Pozsony 2016-04-29 Délután 01:12.33 5 326
Bielik Dárius (2007) Nemzetközi Pozsony 2016-04-30 Délután 01:25.07 14 167
Gálik Viktória (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délután 01:49.90 36 147
Dikácz Bence (2004) Regionális Százhalombatta 2019-02-17 Délután 00:32.78 2
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Poprád 2016-05-27 Délután 00:33.16 1 399
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délután 01:09.45 2 308
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 03:26.64 5 220
Zseni Dóra (2007) Országos Hódmezővásárhely 2016-06-23 Délután 03:18.88 15 255
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2016-06-25 Délután 05:17.75 1 451
Zseni Dóra (2007) Országos Székesfehérvár 2019-04-28 Délután 01:24.92 22 320
Rózsavölgyi Donát (2006) Országos Győr 2019-04-24 Délután 19:16.58 10 427
Bartalos Áron (2007) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délután 00:45.57 9 119
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délután 01:10.88 5 396
Bartalos Anna (2010) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délután 00:49.11 13 112
Rózsavölgyi Donát (2006) Országos Budapest 2019-05-18 Délután 01:09.43 14 308
Dikácz Bence (2004) Országos Alsókubin 2016-11-25 Délután 04:37.32 2 448
Galambos Pál (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-15 Délután 02:49.60 7 217
Nagy Szonja (2006) Nemzetközi Százhalombatta 2017-02-18 Délután 00:38.71 7 271
Dancs Tamás (2005) Nemzetközi Százhalombatta 2017-02-18 Délután 01:23.42 15 177

Oldalak