Versenyző Típusnövekvő sorrend Hely Dátum Napszak Versenyszám Idő Hely. LEN
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Győr 2017-10-14 Délelőtt 01:37.88 4 150
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2017-10-28 Délelőtt 01:26.61 7 302
Bielik Kevin (2002) Regionális Szombathely 2017-10-28 Délelőtt 00:33.21 2 503
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Győr 2017-11-11 Délelőtt 01:31.89 1 259
Galambos Pál (2007) Regionális Győr 2017-11-11 Délelőtt 01:26.41 4 217
Bartalos Anna (2010) Regionális Győr 2017-11-11 Délelőtt 00:41.07 1 192
Vincze Lujza (2009) Regionális Tatabánya 2017-11-11 Délelőtt 01:40.42 9 139
Mazán Roland (2009) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:50.31 13 65
Ludas-Tóth Boglárka (2011) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:28.88 4 91
Grúber Eszter (2007) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:45.82 7 176
Czita Dániel (2008) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 00:49.25 2 134
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Pápa 2017-11-18 Délelőtt 01:32.84 4 163
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2017-11-25 Délelőtt 02:41.70 5 427
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2017-11-26 Délelőtt 01:07.87 12 451
Kusnier Dávid (2010) Regionális Székesfehérvár 2018-01-26 Délelőtt 00:56.13 6 107
Bartalos Gábor (2007) Regionális Székesfehérvár 2018-01-26 Délelőtt 03:34.04 13 210
Galambos Pál (2007) Regionális Székesfehérvár 2018-01-27 Délelőtt 02:58.28 247
Máté Lili (2011) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 00:22.53 1
Bartalos Anna (2010) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 00:38.56 1
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 00:45.31 3
Matkovicz Attila (2010) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 01:10.22 12
Kis Lili (2008) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 00:42.62 11
Bartalos Gábor (2007) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 00:48.60 8
Grúber Eszter (2007) Regionális Veszprém 2018-02-24 Délelőtt 01:31.51 5
Fekete Laura (2011) Regionális Pápa 2018-04-07 Délelőtt 00:29.35 11 68
Páczer Dorka (2011) Regionális Pápa 2018-04-07 Délelőtt 00:26.79 4 114
Vámosi Hanna (2010) Regionális Pápa 2018-04-07 Délelőtt 00:58.10 6 86
Vámosi Hanna (2010) Regionális Pápa 2018-04-07 Délelőtt 01:05.15 5 86
Vasas Réka (2008) Regionális Pápa 2018-04-07 Délelőtt 00:47.17 12 161
Gálik Krisztián (2005) Regionális Érsekújvár 2018-04-18 Délelőtt 00:37.17 2 313
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:36.84 3 291
Debreceny Dalma (2006) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:35.38 6 301
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:38.79 2 238
Rajkai Szófia (2010) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 00:52.39 2 137
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 01:07.78 4 59
Galambos Pál (2007) Regionális Szombathely 2018-06-02 Délelőtt 03:02.45 3 243
Gálik Krisztián (2005) Regionális Győr 2018-06-23 Délelőtt 01:17.15 10 305
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Győr 2018-06-23 Délelőtt 01:32.67 11 336
Debreceny Dalma (2006) Regionális Győr 2018-06-23 Délelőtt 01:25.18 18 317
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:04.25 4 169
Kis Lili (2008) Regionális Székesfehérvár 2016-01-30 Délelőtt 00:54.13 27 124
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2018-06-24 Délelőtt 03:27.86 5 216
Grúber Eszter (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-01-30 Délután 00:51.37 7 195
Nagy Lara (2004) Regionális Székesfehérvár 2016-01-31 Délután 03:33.03 27 284
Dikácz Bence (2004) Regionális Pozsony 2018-10-14 Délután 02:35.53 1
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2016-02-27 Délután 02:26.40 4 459
Máté Lili (2011) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:52.22 8 88
Fekete Laura (2011) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:57.15 4 90
Gálik Krisztián (2005) Regionális Győr 2016-03-05 Délután 02:52.59 5 288
Máté Lili (2011) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 01:16.21 9 53
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:45.99 8 174
Grúber Eszter (2007) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 01:29.21 4 271
Zseni Réka (2010) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 03:46.06 3
Vasas Réka (2008) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:29.91 9 217
Szentirmay Bíborka (2009) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:28.75 5
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 01:37.54 10 211
Zseni Réka (2010) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:30.44 6
Sajben Lara Bianka (2006) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 05:40.66 9 345
Sajben Lara (2006) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:46.94 7
Zseni Dóra (2007) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:54.10 4
Dancs Tamás (2005) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 01:39.75 3
Czita Dániel (2008) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délelőtt 00:52.15 32 97
Bartalos Áron (2007) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délután 01:37.44 17 151
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:38.23 2 163
Tapolcsányi Áron (2009) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:49.41 3 115
Gálik Krisztián (2005) Regionális Százhalombatta 2019-02-17 Délután 00:30.04 10
Kusnier Dávid (2010) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délelőtt 00:38.89 2 155
Debreceny Dalma (2006) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délután 01:12.65 7 367
Vajda Zselyke (2012) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:35.29 10 39
Vizi Gergő (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:51.90 6 82
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 01:00.83 3 71
Grúber Eszter (2007) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:42.39 5 222
Nagy Szonja (2006) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 01:32.54 222
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2016-06-05 Délután 01:51.33 194
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 03:22.73 2 229
Gálik Viktória (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:50.76 7 151
Tapolcsányi Zalán (2007) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 02:56.95 8 267
Szabados Bence (2009) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:57.35 1 73
Dancs Tamás (2005) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:50.37 4 148
Gálik Krisztián (2005) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:36.75 1 227
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:48.59 1 116
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:41.11 2
Matkovicz Attila (2010) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:53.26 10
Kalmár Kende (2011) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 01:00.76 4
Tóth-Békevári Liliána (2008) Regionális Veszprém 2019-05-18 Délelőtt 00:44.24 6
Zseni Dóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 05:57.02 3 429
Czita Dániel (2008) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 03:19.58 2 176
Kovács-Oláh Dóra (2012) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:04.06 3 75
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 02:40.57 12 348
Kovács Boglárka (2010) Regionális Tatabánya 2019-06-08 Délelőtt 01:43.27 128
Gálik Krisztián (2005) Regionális Budapest 2016-10-15 Délelőtt 00:41.24 23 270
Dikácz Bence (2004) Regionális Cilistov 2016-10-22 Délután 01:12.38 5 342
Zseni Réka (2010) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:21.81 1
Grúber Eszter (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:43.32 9
Bartalos Gábor (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:51.72 16
Bartalos Anna (2010) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:29.87 1
Zseni Dóra (2007) Regionális Pápa 2016-10-29 Délelőtt 00:52.53 6
Matkovicz Attila (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:52.55 2
Czita Dániel (2008) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:51.31 4
Mojzes Anna (2010) Regionális Esztergom 2019-06-30 Délelőtt 00:43.97 1

Oldalak