Versenyző Típus Hely Dátum Napszaknövekvő sorrend Versenyszám Idő Hely. LEN
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 00:44.17 1 197
Fenyvesi Botond (2003) Nemzetközi Győr 2016-03-04 Délelőtt 03:03.36 3 334
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Pápa 2018-10-20 Délelőtt 01:47.92
Gálik Viktória (2007) Nemzetközi Győr 2016-03-03 Délelőtt 00:46.81 10 130
Kusnier Dávid (2010) Regionális Kecskemét 2018-10-21 Délelőtt 03:28.86 1
Hörnyéki Annabella (2007) Nemzetközi Győr 2016-03-05 Délelőtt 00:50.25 6 156
Vasas Réka (2008) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 01:50.80 27 196
Nagy Lara (2004) Nemzetközi Győr 2016-03-04 Délelőtt 00:37.82 8 291
Tóth-Békevári Filip (2011) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 00:50.92 6 105
Sajben Lara (2006) Nemzetközi Győr 2016-03-05 Délelőtt 00:44.51 8 224
Zseni Dóra (2007) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 02:53.38 14 385
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2016-03-05 Délelőtt 03:28.55 1 199
Tapolcsányi Zalán (2007) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 03:16.27 4 272
Hidvégi Péter (2001) Nemzetközi Zsolna 2016-03-19 Délelőtt 00:29.70 83 348
Zseni Dóra (2007) Országos Budapest 2018-11-17 Délelőtt 02:26.20 5 461
Takács Fábió (2004) Országos Szombathely 2018-11-24 Délelőtt 01:10.92 12 328
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Zsolna 2016-03-20 Délelőtt 00:34.70 4 348
Vincze Lujza (2009) Országos Székesfehérvár 2018-12-01 Délelőtt 00:44.39 13 226
Óvári Dániel (2001) Nemzetközi Zsolna 2016-03-20 Délelőtt 02:31.76 22 423
Kovács Boglárka (2010) Országos Székesfehérvár 2018-12-01 Délelőtt 01:02.51 24 108
Dikácz Bence (2004) Országos Érsekújvár 2016-04-02 Délelőtt 01:12.68 1 296
Zseni Dóra (2007) Országos Székesfehérvár 2018-12-02 Délelőtt 10:25.19
Kis Lili (2008) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:53.56 4
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:39.37 14 190
Bartalos Áron (2007) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:39.85 1
Rózsavölgyi Donát (2006) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 03:00.36 4 351
Pálinkás Dorottya (2008) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:28.47
Grúber Eszter (2007) Regionális Tatabánya 2018-12-09 Délelőtt 06:23.05 6 243
Szabados Bence (2009) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:28.09 3
Sajben Lara (2006) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 00:49.25 4
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2018-12-20 Délelőtt 01:18.45 8 353
Nagy Szonja (2006) Regionális Dorog 2016-04-16 Délelőtt 01:31.50 4
Rózsavölgyi Donát (2006) Nemzetközi Győr 2018-12-21 Délelőtt 00:35.79 47 246
Bielik Kevin (2002) Nemzetközi Győr 2018-12-22 Délelőtt 00:30.46 15 491
Bielik Kevin (2002) Nemzetközi Győr 2018-12-22 Délelőtt 00:30.94 5 589
Rózsavölgyi Déna (2009) Regionális Székesfehérvár 2016-04-30 Délelőtt 00:52.85 5 134
Takács Fábió (2004) Országos Budapest 2019-01-20 Délelőtt 01:17.70 12 428
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:52.28 2 179
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Budapest 2016-05-13 Délelőtt 03:25.31 10 231
Zseni Réka (2010) Regionális Szombathely 2019-01-26 Délelőtt 00:46.49 1 145
Élő Lázár (2006) Nemzetközi Budapest 2016-05-14 Délelőtt 00:41.76 28 126
Bielik Kevin (2002) Nemzetközi Budapest 2016-05-14 Délelőtt 02:22.66 1 477
Nagy Szonja (2006) Regionális Szombathely 2019-02-23 Délelőtt 01:21.31 5 365
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Poprád 2016-05-28 Délelőtt 01:12.68 1 322
Bielik Kevin (2002) Nemzetközi Poprád 2016-05-29 Délelőtt 02:21.03 1 528
Náray Ádám (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:48.89 16 71
Élő Lázár (2006) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:30.50 4
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:49.03 1 98
Gálik Krisztián (2005) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 00:33.50
Vörös Cintia (2010) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:49.52 1 196
Élő Lázár (2006) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 02:01.02 3
Hörömpöli Kata (2009) Regionális Pápa 2019-03-02 Délelőtt 00:45.83 3 176
Győrfi Ákos (2008) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:05.67 8
Szabados Bence (2009) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:28.42 2 154
Élő Lázár (2006) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 00:52.57 4
Mojzes Anna (2010) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 01:46.99 3 160
Dancs Tamás (2005) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:34.17 3
Dikácz Bence (2004) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 02:31.55 1 592
Gálik Viktória (2007) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:55.61 6
Kovács Boglárka (2010) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 02:08.31 8 126
Szentirmay Bíborka (2009) Megyei Komárom 2016-05-21 Délelőtt 01:14.56 4
Tóth-Békevári Liliána (2008) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 03:01.52 4 241
Bielik Kevin (2002) Országos Párkány 2016-06-12 Délelőtt 00:58.59 3
Vasas Olivér (2011) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 00:50.93 2 69
Zseni Dóra (2007) Megyei Tatabánya 2019-03-16 Délelőtt 02:59.94 1 344
Takács Fábió (2004) Regionális Szombathely 2019-03-30 Délelőtt 00:28.62 389
Kovács-Oláh Nóra (2007) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 00:54.04 10 125
Gálik Krisztián (2005) Regionális Budapest 2019-04-06 Délelőtt 00:33.45 17 371
Vizi Gergő (2010) Regionális Esztergom 2016-06-25 Délelőtt 01:14.75 5 33
Galambos Pál (2007) Országos Győr 2019-04-14 Délelőtt 01:11.47 22 282
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2016-06-25 Délután 05:17.75 1 451
Zseni Dóra (2007) Országos Székesfehérvár 2019-04-28 Délután 01:24.92 22 320
Rózsavölgyi Donát (2006) Országos Győr 2019-04-24 Délután 19:16.58 10 427
Bartalos Áron (2007) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délután 00:45.57 9 119
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délután 01:10.88 5 396
Bartalos Anna (2010) Nemzetközi Párkány 2016-08-27 Délután 00:49.11 13 112
Rózsavölgyi Donát (2006) Országos Budapest 2019-05-18 Délután 01:09.43 14 308
Dikácz Bence (2004) Országos Alsókubin 2016-11-25 Délután 04:37.32 2 448
Galambos Pál (2007) Nemzetközi Győr 2016-12-15 Délután 02:49.60 7 217
Nagy Szonja (2006) Nemzetközi Százhalombatta 2017-02-18 Délután 00:38.71 7 271
Dancs Tamás (2005) Nemzetközi Százhalombatta 2017-02-18 Délután 01:23.42 15 177
Tóth-Békevári Filip (2011) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 00:48.46 5 96
Vasas Réka (2008) Regionális Szombathely 2019-11-09 Délután 01:34.20 4 194
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Zsolna 2017-03-18 Délután 02:20.21 15 385
Dikácz Bence (2004) Nemzetközi Poprád 2017-04-01 Délután 00:37.63 15 346
Galambos Pál (2007) Országos Debrecen 2017-06-29 Délután 01:17.08 59
Dikácz Bence (2004) Regionális Samorin 2017-10-21 Délután 01:02.48 4 372
Takács Fábió (2004) Regionális Szombathely 2017-11-25 Délután 04:36.25 6 505
Galambos Pál (2007) Országos Székesfehérvár 2017-12-02 Délután 02:57.26 5 251
Bielik Kevin (2002) Nemzetközi Győr 2017-12-16 Délután 01:09.61 5 552
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Győr 2018-02-28 Délután 09:51.66 10 550
Zseni Dóra (2007) Nemzetközi Győr 2018-02-28 Délután 10:36.00 1 442
Gálik Krisztián (2005) Országos Békéscsaba 2018-05-12 Délután 36:32.26 7
Bielik Kevin (2002) Országos Zsolna 2018-05-25 Délután 02:06.79 5 520
Dikácz Bence (2004) Országos Pozsony 2016-02-05 Délután 02:20.39 1 383
Élő Lázár (2006) Nemzetközi Százhalombatta 2016-02-13 Délután 01:42.06 8
Grúber Eszter (2007) Nemzetközi Százhalombatta 2016-02-13 Délután 00:50.00 2 211
Máté Eszter (2004) Regionális Szombathely 2016-02-27 Délután 19:48.19 1 486
Máté Eszter (2004) Nemzetközi Zsolna 2016-03-19 Délután 01:15.79 3 402
Dikácz Bence (2004) Országos Érsekújvár 2016-04-02 Délután 05:25.10 1 394

Oldalak